Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/105407/virtual/www/vyroba.php:8) in /data/web/virtuals/105407/virtual/www/admin_frontside/connectin_code.php on line 4

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/105407/virtual/www/vyroba.php:8) in /data/web/virtuals/105407/virtual/www/admin_frontside/connectin_code.php on line 4
Prelude-reklama
KREATIVA A GRAFICKÉ PRÁCE
TISK
3D a světelná reklama
PRODUKCE
Podpora prodeje
DESIGN INTERIÉRŮ A EXTERIÉRŮ
INSTALACE
WEBOVÉ STRÁNKY A PROGRAMOVÁNÍ
Kreativa a grafické práce

Máme sehranou partu grafiků. Jejich záběr přechází od klasické grafiky a DTP přes 3D vizualizace nebo Weby až po znalosti programování a postupů. Každý je jiný a má vlastní styl. Josef je třeba nejmladší, sleduje více moderní trendy a taková je i jeho tvorba. Milan je zase kovaný profesionál, který vždy bude vědět jak řešit problémy. A jsou tu další.

Největší výhodou studia, ale je přímá komunikace s lidmi z výroby. To co mají vymyslet, vidí v praxi. Nesedí jen u monitoru, ale řeší přímo s kolegy to co vzniká o patro níže. Proto budou jejich výsledky vždy lepší a opravdovější.

3D Vizualizace
Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu. Jeho odkaz nevydržel pouze pět století, on přežil i nástup elektronické sazby v podstatě beze změny. Nejvíce popularizováno bylo Lorem Ipsum v šedesátých letech 20. stolet.
Kreativní grafika
Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.
Předtisková příprava
Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu.
Podívejete se na grafické práce v referencích
Sídlo firmy:
Prelude-reklama s.r.o.
Hloubětínská 16/11
Praha 14 - Hloubětín
198 00
Socální sítě:
All rights reserved © 2020 Prelude-reklama s.r.o.