Filtr referencí
1
Kreativa a grafické práce
Tisk
3D a světelná reklama
Produkce
Podpora prodeje
Design interiérů a exteriérů
Instalace
Webové stránky a programování
Plzeňský prazdroj - Rekonstrukce provozů
Kreativní grafika
3D vizualizace
Restaurace Titanic, restaurace Rychlík - Hlavní nádraží, Terno České Budějovice a dalších 2500 podniků zná naší práci pro skupinu Plzeňský Prazdroj. Prvky jako písmomalířství na fasády, tematická fototapeta, 3D logo světelné i nesvětelné, menu boardy i kompletní redesign a rekonstrukce. Nezapomeneme ani na výrobu a distribuci Hvězdy sládků, do více jak 1000 československých restaurací a vyčepů.
NC Fénix - Best Properties
Kreativní grafika
3D vizualizace
Prelude a Nákupní Centrum Fénix. To je spojení, které trvá od roku 2015. Pomáhali jsme s kompletní, téměř tříletou, rekonstrukcí nákupního centra. Každý měsíc vyrábíme a instalujeme tiskovou komunikaci ke kampani. Kompletně zajišťujeme dvacetidenní event na téma Vánoce. Zpracovali jsme set světelných log a panelů na fasádě nákupního centra. …a pak šlo za námi zajištění anti covid akce, na podporu návratu do normálu, od pilotní idey až k instalaci.
běh Šumava – Praha - Vltava Run
Velkoformátový tisk
Kdo by neznal tento legendární běh Šumava – Prahy, ze Zadova do Braníku. 360 km za 2 dny je slušná porce. My v Prelude jsem s tímto ikonickým projektem spjati téměř od plenek. Tři měsíce před startem začneme s produkcí a konstrukčním řešením, vyrobíme 4000+ různorodých položek…a taky jednu startovací bránu s 3D logem. …no a pak za světla reflektorů vše hezky postavíme, postaráme se o víkendový servis a v neděli večer celou tu show uklidíme.
↓ Načíst další reference ↓
Sídlo firmy:
Prelude-reklama s.r.o.
Hloubětínská 16/11
Praha 14 - Hloubětín
198 00
Socální sítě:
All rights reserved © 2023 Prelude-reklama s.r.o.